Przewodnik po Kamieńcu Podolskim

twierdza w kamieńcu podolskim

Przewodnik po Kamieńcu Podolskim

Jeśli będziecie Państwo w Kamieńcu Podolskim czy Chocimiu warto wziąć pod uwagę współpracę z polskojęzycznym przewodnikiem. Taki przewodnik z pasją opowie o miastach – ich historii, zabytkach, współczesności. Przewodnik lokalny posiada wiedzę niedostępną z reguły postronnym. Przekazywanych przez niego informacji trudno szukać w większości publikacji turystycznych, często pisanych w podobnym stylu.  Przewodnik po Kamieńcu Podolskim to doskonały wybór dla grup zorganizowanych, które przyjeżdżają do tego miasta na 1 lub 2 dni i w krótkim czasie chcą odkryć uroki Podola. Z czystym sercem mogę polecić Pana Aleksandra, który oprowadza moje grupy po Kamieńcu Podolskim i ma przebogatą wiedzę na temat Podola.

Koszt usługi przewodnickiej w Kamieńcu Podolskim

Poniższe informacje odnoszą się do zagadnienia współpracy z wszystkimi lokalnymi przewodnikami i mają walor uniwersalny. Ceny za usługę przewodnicką powinny być ustalone przed wykonaniem pracy (najlepiej w dniu zamówienia usługi turystycznej). Ważne jest też to, by powiadamiać z wyprzedzeniem lokalnego przewodnika o ewentualnym spóźnieniu na spotkanie czy zmianie planów. Przewodnik lokalny jest zainteresowany, by podzielić się z Państwem posiadaną wiedzą i zazwyczaj robi to w sposób ciekawy, nie pozwalający na znużenie słuchaczy.

Dodatkowo przewodnik po Kamieńcu Podolskim – Pan Aleksander może oprowadzić po miejscowościach: Bakota, Kitajgród, Chocim, Okopy Św. Trójcy, Dźwiniaczka. Dobrym rozwiązaniem dla niedużych grup turystycznych, dysponujących wolnym czasem, jest rejs statkiem po Dniestrze, który może zaaranżować lokalny przewodnik. Aleksander towarzyszy turystom także do jaskiń koło wsi Krzywcze (Krywcze), tłumacząc oprowadzającego po jaskiniach miejscowego przewodnika.

sprawdzony i rzetelny przewodnik po Kamieńcu Podolskim: Aleksander , tel. +38 0977914030, e-mail: a.mular@wp.pl

1 Comment

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *