Blog o Ukrainie w nowej szacie

Blog o Ukrainie

Witajcie, jest marzec 2017 roku. Minęło 10 lat od momentu, gdy wystartowałem z pomysłem eskapad weekendowych w grupie znajomych. Pomysł przerodził się w stronę internetową eskapady.com, na której postawiłem swojego bloga o Ukrainie. Na tym blogu kilka razy zmieniałem szatę graficzną, przez kilka pierwszych lat przybywało treści, które spotykały się z dużym zainteresowaniem Czytelników. Najciekawszym wpisem jest niewątpliwie https://eskapady.com/ukraina/zona-z-ukrainy/  pod którym rozwinęła się całkiem niezła dyskusja.

W moich planach było zaprzestanie rozwijania bloga w domenie eskapady.com i jednoczesne postawienie nowego bloga na innej domenie – http://ukraina.edu.pl/  Na przeszkodzie w rozwijaniu tego pomysłu stanął banalny brak czasu. Tak, wiem że to słabe wytłumaczenie, ale niestety jest prawdą. Logując się co jakiś czas do panelu administracyjnego tego bloga zauważyłem, że nadal jest licznie odwiedzany przez Czytelników. Żal byłoby wszystkiego tego, co doprowadziło do względnej popularności tego bloga. Blog o Ukrainie w obecnej lokalizacji (mimo braku aktualizacji treści w zasadzie od 2011 roku) nadal cieszy się sporym zainteresowaniem i jest odwiedzany przez średnio ponad 3 000 unikalnych użytkowników miesięcznie (chociaż w latach świetności bywało po 600 unikalnych użytkowników dziennie).

Całkiem niedawno podjąłem decyzję o wskrzeszeniu bloga w istniejącej lokalizacji, przy czym zainwestowałem w nowy layout (zakupiony na themeforest.net) a także kupiłem certyfikat SSL dla domeny eskapady.com. W związku z powyższym proszę Was, byście mieli na względzie fakt, że przesiadka na nowy layout będzie trwać parę dni. Blog o Ukrainie dostępny będzie z adresu: https://eskapady.com/ukraina/

 

Dziękuję wszystkim Czytelnikom za odwiedzanie mojego bloga

Marek – admin i założyciel bloga

15 marca 2017 roku

 

No comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *