Bilety kolejowe w 24 godziny

Niniejszym wprowadzamy dla Państwa nową usługę – ekspresowy zakup biletów kolejowych na pociągi kursujące po Ukrainie: zamówienie biletów (oraz wpłata na konto bankowe) do godziny 12.00 dnia roboczego skutkuje otrzymaniem biletów następnego dnia (także w soboty i niedziele): w Warszawie odbiór osobisty do godziny 10.00 (maksymalny czas realizacji zlecenia 24 godziny), w innych dużych polskich miastach do 21.00 (przesyłka do innych miast realizowana jest poprzez PKP – przesyłki kurierskie i należy odebrać ją osobiście z dworca kolejowego w mieście przeznaczenia).

Ceny usługi bardzo konkurencyjne, ustalane jednak indywidualnie (w zależności od ilości zamawianych biletów) – w mailu proszę sprecyzować,  że chodzi o usługę ekspresową. Każdorazowo realizacja usługi ekspres podlega konkretnym ustaleniom drogą mailową.

Przed zamówieniem tej usługi proszę o kontakt telefoniczny ze mną w celu ustalenia warunków wykonania usługi: Marek, tel. +48 662 529 900. Jeśli ten telefon będzie wyłączony, oznacza to że przebywam służbowo w Rosji (lub na Ukrainie) i nie będę w stanie podjąć się realizacji zlecenia.

Istnieje również możliwość uzyskania biletu elektronicznego, który za darmo wymieniamy na bilet drukowany w dowolnej kasie biletowej na terenie Ukrainy. Taka opcja jest najtańsza i gwarantuje zakup miejsca w wagonie z chwilą, gdy dokonają Państwo przelewu należności za bilet (konto bankowe BZWBK, Pay Pal). Tutaj nie doliczamy kosztu przesłania biletu (jest to bilet elektroniczny) a sam koszt nabycia biletu to 10 PLN za 1 pociąg, bez znaczenia ile biletów się kupuje.