Admin

Blog o Ukrainie

Witam na stronie administracyjnej blog o Ukrainie. Tutaj pojawiać się będą informacje związane z funkcjonowaniem bloga. Zapraszam do lektury (informacje znajdują się pod formularzem kontaktowym) Dziękuję jednocześnie wszystkim Czytelnikom za odwiedziny. Dzięki Wam wiem, że moja praca nie idzie na marne;))

Warunki korzystania z bloga: Terms of use

Zmiany na blogu od marca 2017

[15.03.2017] Przesiadka na nowy serwer VPS (o znacznie lepszych możliwościach niż poprzednio), dodatkowo nowy layout, który został zakupiony na potrzeby tego bloga na themeforest.net . Przede wszystkim jednak witryna eskapady.com jest od teraz bezpieczniejsza dla użytkowników – być może zauważyliście, że posiada ona SSL, czyli korzystanie z zasobów bloga o Ukrainie jest teraz w pełni bezpieczne, co gwarantuje GeoTrust Inc. Pełny adres dostępowy do bloga wygląda tak: https://eskapady.com/ukraina/

Poprzednie zmiany na blogu

[02.12.2012] Kolejna zmiana layoutu strony – mam nadzieję, że ostatnia i pozwoli na lepszą czytelność. Ten blog nie jest już rozwijany, mam nadzieję, że w następnym roku powstanie w końcu strona html-owa w domenie Ukraina.

Tak wyglądał blog po zmianie w 2012 roku:

blog o Ukrainie - wygląd z 2012 roku

blog o Ukrainie – wygląd z 2012 roku

[08.07.2010] Dziś premiera nowego layoutu strony – mam nadzieję, że się Państwu spodoba;) nie obyło się bez zgrzytów – podczas zmiany wyglądu serwer praktycznie odmówił współpracy na 30 minut – nastąpiło prawie 10 -krotne przeciążenie serwera www. Prace nad adaptacją nowego layoutu winny jednak skończyć się do wieczora;))

Tak wyglądał blog po zmianie w 2010 roku:

blog o Ukrainie - wygląd z 2010 roku

blog o Ukrainie – wygląd z 2010 roku

[28.05.2010] Jak Państwo widzą blog jest ciągle rozwijany, ale przeważnie zajmuję się nim w czasie wolnym od obowiązków zawodowych, stąd gdzieniegdzie daje się zaobserwować, że jestem do tyłu z aktualizacją różnych podstron, za co z góry Czytelników przepraszam. Luki postaram się uzupełnić jak najszybciej.

[28.05.2010] Od wczoraj postanowiłem wyświetlać rzucające się Państwu w oczy reklamy na blogu. Ma to związek z faktem, że utrzymanie domeny oraz serwera kosztuje odpowiednią sumę rocznie. Pieniądze pozyskane w ten sposób, choć nie oszałamiają i trzeba się nimi na dodatek dzielić z Urzędem Skarbowym z pewnością pozwolą na dalsze bezproblemowe funkcjonowanie bloga. Niestety, w niektórych wersjach przeglądarki IE reklamy mogą się nie wyświetlać prawidłowo, za co z góry przepraszam (nie jest to zależne ode mnie, a raczej od layoutu bloga). Layout ten został zastosowany w uwagi na to, że pierwowzór bloga z niego korzystał. Rozbudowując blog o Ukrainie o nowe treści odczuwam ułomność tego rozwiązania, zatem z biegiem czasu sam wygląd strony zostanie znacznie unowocześniony (trwają testy nowego layoutu WP).

Mapa strony znajduje się tu: mapa strony

1 Comment
Share:

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *