Sylwestrowy zawrót głowy

09 września 2013

Sylwester dla singli

    Single w różnoraki sposób planują swojego Sylwestra, jedni zawczasu szukają dobrej oferty, inni (w tym szczególnie mężczyźni) czekają z podjęciem decyzji do ostatnich chwil. Z pomocą wszystkim niezdecydowanym przychodzą znajomi, część z nich zaprasza singli na swoje przyjęcia, żeby wyrównać "równowagę płci" przy stole, albowiem zawsze znajdzie się ktoś, kto ma siostrę bez pary czy kolegę, który właśnie rozstał się z dziewczyną.
    Innym przykładem mogą być zaproszenia na zasadzie "przecież nie będzie sam siedział w domu", może niezbyt miłe, ale dowodzące swego rodzaju troski o samopoczucie singla. Niektórzy zarzekają się, że single świetnie sprawdzają się na takich imprezach i że ich obecność gwarantuje dobrą zabawę, gdyż są wyluzowani, weseli i niczym nieskrępowani, opowiadają dowcipy i przytaczają różne zabawne historie oraz sprawiają, że milkną rozmowy o wrednych teściowych czy brudnych skarpetkach pozostawionych w łazience.

    Istnieją również oferty imprez pod hasłem Sylwester dla singli, taką opcję oferuje coraz więcej biur podróży i portali powstałych z myślą o wypełnieniu czasu wolnego singli. Kupujesz ofertę, pakujesz walizki, zamykasz dom na klucz i jedziesz (na przykład) do Zakopanego czy do Berlina. A na miejscu - hulaj dusza, piekła nie ma. Nie ma żadnych par, wszyscy są wolni, wszyscy o podobnym do twojego statusie. Do tego wycieczki tego typu zazwyczaj są połączone ze zwiedzaniem ciekawych atrakcji turystycznych, do których przeciętny singiel zazwyczaj sam by nie dotarł.
    Przyznaję, że taki pomysł na spędzenie sylwestrowej nocy staje się coraz bardziej popularny. Kupując imprezę sylwestrową dla singli otrzymujemy w pakiecie pełą gamę usług: począwszy od transportu, poprzez noclegi, wyżywienie i propozycje na czas wolny. Taki wyjazd, to doskonały sposób na ominięcie rozmów na kłopotliwe tematy w rodzinnym gronie, to przede wszystkim sposób na poznanie realnych ludzi, którzy być może są gotowi zaangazować się uczuciowo. Na takich imprezach single mogą skupić się na dobrej zabawie, tańcach i pełnym relaksie.