imprezy folklorystyczne dla singli imprezy narciarskie dla singli Sylwester dla singli wycieczki dla singli zwiedzanie Europy dla singli

Sylwester 2013 dla singli w Berlinie

Zapraszamy na super imprezę sylwestrową do Berlina. Przygotowaliśmy moc atrakcji, w tym zwiedzanie Berlina oraz pobyt w Tropikalnej Wyspie (strona internetowa: www.tropical-islands.de/pl/ ). Aby móc przeglądać treść oferty prosimy o klikanie w tytuły.

 • Jaki jest termin wyjazdu i cena imprezy?

  Sylwester dla singli 2013 w Berlinie to oferta dla wszystkich, którzy chcą pobawić się w jednej z największych metropolii Europy. Przygotowaliśmy kilka wariantów imprezy:
  1. Wyjazd 5-dniowy w terminie 28.12.2013 - 01.01.2014 - zwiedzanie Budziszyna, Drezna, Berlina oraz pobyt w Tropikalnej Wyspie (przejazd autokarem),
  2. Wyjazd 4-dniowy w terminie 29.12.2013 - 01.01.2014 - noclegi w centrum Berlina, pobyt w Berlinie oraz w Tropikalnej Wyspie (przejazd autokarem),
  3. Wyjazd 3-dniowy w terminie 30.12.2013 - 01.01.2014 - nocleg w Tropikalnej Wyspie, zwiedzanie Berlina (przjeazd autokarem).

 • Dlaczego Berlin?

  Stolica zjednoczonych Niemiec jest wielką europejską metropolią, w któej władze federalne inwestują sporo funduszy, by z miasta niegdyś podzielonego uczynić jedno. Niedawno ukończone wielkie inwestycje, jak chociażby wspaniały dworzec kolejowy Berlin Hauptbahnhof, wielki plac budowy, który ciągnie sie wzdłuż słynnej Unter den Linden aż po Aleksander Platz to dowód na wielkie inwestycje, dzięki którym Berlin uzyska nowy, ultranowoczesny wygląd.
  Berlin przyciąga co roku wielu turystów z całego świata, a w okresie świąteczno-noworocznym jest bardzo popularnym miejscem na muzyczno-imprezowej mapie Europy.

  Dla większości mieszkańców Polski dojazd indywidualny (w przypadku wybrania oferty bez naszego transportu) nie będzie stanowić problemu - pociągi, autobusy, busy oraz samochody prywatne są alternatywą dla transportu zorganizowanego. Transport miejski w Berlinie funkcjonuje doskonale i może być wzorem dla wielu polskich miast.

 • Jakie atrakcje czekają na uczestników?

  W zależności od wybranego wariantu imprezy na uczestników wyjazdu sylwestrowego czeka wiele atrakcji, przede wszystkim wspaniała zabawa w gronie singli.
  Osoby decydujące się na wyjazd pięciodniowy zwiedzą Budziszyn (zabytkową starówkę miejską), Drezno (zwane "Florencją nad Łabą") oraz Berlin, a także będą mieć okazję na zabawę w tropikach - pobyt w Tropikalnej Wyspie (strona internetowa: www.tropical-islands.de/pl/ ).
  Osoby decydujące się na krótszy wyjazd będą mogły odprężyć się w Tropikalnej Wyspie oraz zwiedzić Berlin.

  Nasze grupy po Berlinie oprowadza autorka polskojęzycznego przewodnika po tym mieście

 • Jaki jest profil uczestników wyjazdów?

  W tym roku ruszy niemiecka i angielska wersje strony, na których zaprezentujemy ofertę naszej imprezy. Liczymy na to, że część miejsc na imprezie zostanie wykupione przez osoby z krajów Europy Zachodniej. Przygotowaliśmy w sumie 120 miejsc:
  40 miejsc w terminie 28.12 - 01.01.2013,
  40 miejsc w terminie 29.12 - 01.01.2014
  40 miejsc w terminie 30.12 - 01.01.2014

  Zapraszamy szczególnie osoby w wieku od 25 lat wzwyż (wzorem lat ubiegłych większość uczestników naszych imprez ma ponad 30 lat). Nie ustalamy górnej granicy wiekowej. Ze względów logistycznych zaplanowaliśmy 3 grupy autokarowe, pozostałe osoby mogą dotrzeć do nas samodzielnie. Dla osób decydujących się samodzielnie dojechać do Berlina przygotujemy ofertę publicznych środków transportu z największych miast w Polsce.