Sylwester 2011 dla singli w Krakowie

edycja 2011/2012

Sylwester dla singli w Krakowie

Sylwester 2011 w Krakowie to jedna z najbardziej udanych naszych imprez. Na imprezie było ponad 120 osób, w tym wiele osób z poprzednich edycji imprez. Ze względów organizacyjnych (zgłaszanie uczestników w ostatniej chwili) musieliśmy rozlokować naszych gości w 2 hotelach, 2 hostelach oraz 1 apartamencie. Najbardziej odczuwały to moje nogi, albowiem do każdego z tych miejsc chciałem dotrzeć (poznać uczestników i zorientować się w ich ewentualnych potrzebach), a miałem ze sobą jedynie eleganckie buty służące do tego, by ładnie w nich wyglądać niż chodzić po krakowskim bruku.

    Sylwester w Krakowie to nie tylko możliwość wspólnej zabawy, to również zwiedzanie miasta z lokalnymi przewodnikami i smakowanie Krakowa i jego atrakcji. Ze względu na położenie na mapie Polski oraz na fakt, że impreza była mocno nagłośniona w mediach ostatniego uczestnika przyjęliśmy 31.12. o godzinie 21.00
Po imprezie pozostało wiele wspaniałych wspomnień oraz przyjaźni, które przetrwały próbę czasu (o czym donosili mi zadowoleni uczestnicy).


Sylwester 2011 dla singli