Sylwester 2011 dla singli w Krakowie

edycja 2011/2012

Sylwester dla singli w Krakowie

Sylwester 2011 w Krakowie to jedna z najbardziej udanych naszych imprez. Na imprezie było ponad 120 osób, w tym wiele osób z poprzednich edycji imprez. Ze względów organizacyjnych (zgłaszanie uczestników w ostatniej chwili) musieliśmy rozlokować naszych gości w 2 hotelach, 2 hostelach oraz 1 apartamencie. Najbardziej odczuwały to moje nogi, albowiem do każdego z tych miejsc chciałem dotrzeć (poznać uczestników i zorientować się w ich ewentualnych potrzebach), a miałem ze sobą jedynie eleganckie buty służące do tego, by ładnie w nich wyglądać niż chodzić po krakowskim bruku.

    Sylwester w Krakowie to nie tylko możliwość wspólnej zabawy, to również zwiedzanie miasta z lokalnymi przewodnikami i smakowanie Krakowa i jego atrakcji. Ze względu na położenie na mapie Polski oraz na fakt, że impreza była mocno nagłośniona w mediach ostatniego uczestnika przyjęliśmy 31.12. o godzinie 21.00
Po imprezie pozostało wiele wspaniałych wspomnień oraz przyjaźni, które przetrwały próbę czasu (o czym donosili mi zadowoleni uczestnicy).


Sylwester 2011 dla singli

Nasi przyjaciele

portal matrymonialny MyDwoje.pl

Sylwester dla singli

Słowa kluczowe