Sylwester 2009 dla singli w Wilnie

edycja 2009/2010

Sylwester dla singli w Wilnie

Sylwester 2009 w Wilnie został przygotowany przez nas ekspresowo na zlecenie jednego z istniejących portali dla singli. Pierwotnie portal zaplanował wyjazd sylwestrowy do Lwowa, ale ze względu na to, że na Ukrainie jesienią 2009 roku powstała trudna sytuacja epidemiologiczna (wirus "ptasiej grypy") biuro podróży, które firmowało wyjazd wycofało się. Wszystko to stało się nagle - na początku grudnia. Właściciel portali dla singli zwrócił się wtedy do mnie z prośbą o pomoc w organizacji imprezy, warunkiem było to, by zachować dotychczasową niską cenę uczestnictwa. Zaproponowałem Wilno oraz Troki.

    Udało się tak skalkulować cenę imprezy, by za lepszej jakości świadczenia nie zapłacić więcej. Program trzydniowej imprezy przewidywał zwiedzanie Trok, możliwość pójścia do bani, zwiedzanie Wilna oraz imprezę sylwestrową w hotelu. W drodze powrotnej do Polski grupa miała odwiedzić Druskienniki, gdzie podano obiad, umożliwiając w ten sposób degustację litewskich i dzukijskich przysmaków.

    W hotelu bawiliśmy się w międzynarodowym towarzystwie - poza nami byli Litwini i Rosjanie. W ten sposób nadejście Nowego Roku obchodziliśmy trzykrotnie. Hotel zapewnił muzykę (były również polskie hity), gry i zabawy oraz sporą ilość jedzenia, z czego większość niestety została na stołach.


Sylwester 2009 dla singli