bg
Jesteś tu: Sylwester    ›››    Romantyczny Sylwester dla zakochanych

Sylwester w Warszawie dla zakochanych

Sylwester Warszawa dla zakochanych

Miłość jest cudownym darem, nic dziwnego że zakochani chcą wspólnie spędzić Sylwestra, wspólnie odliczać upływające sekundy starego roku i marzyć o tym, co przyniesie następny rok. Z myślą o zakochanych zaplanowano kilka wydarzeń sylwestrowych, w których mogą oni wziąć udział. Zakochani nie muszą świętować Sylwestra w domu, warto prześledzić propozycje warszawskich klubów, restauracji, kin, teatrów oraz hoteli, albowiem jak na sporej wielkości europejskie miasto jest tych ofert dużo.
W zasadzie każda zakochana para może wybrać imprezę odpowiadającą ich gustom: kinomani, melomani, wielbiciele gorących rytmów czy dyskotekowych klimatów znajdą w stolicy miejsce, w którym impreza sylwestrowa będzie radosnym wydarzeniem w życiu.

Propozycje sylwestrowe dla zakochanych

Romantyczny Sylwester dla zakochanych

Szaloną zabawę sylwestrową proponują warszawskie kina: Kinoteka już od godz. 19.00 startuje z maratonem filmowym (projekcja filmów: "ŻYCIE Pl", "SESJE", "ARBITRAGE" i "HOLY MOTORS" a dodatkowo w trakcie wyświetlania filmów w hallu kina oraz w kawiarniach zabawa z DJ-em, natomiast Sylwester w Multikinie to propozycja dla fanów kina, którzy chcą powitać rok 2013 w otoczeniu filmowych gwiazd.

Jeśli chcecie się zbuntować przeciw balom sylwestrowym, odrzucić szpan drogich kreacji i nadętego otoczenia to impreza w pubie LOLEK będzie dla Was - to kameralna prywatna sylwestrowa, podczas której zostaniecie rozkołyszeni i rozkręceni wszystkimi odmianami rytmów muzyki pop-rockowej.

Dla wielbicieli muzyki poważnej Sala Kongresowa PKiN przygotowała koncert Aleksandry Kurzak (jedyny w tym roku w Polsce). Artystka to "zjawiskowy sopran", jej głos można usłyszeć w najbardziej prestiżowych operach i salach koncertowych świata. Jej gościmi będą wielki włoski tenor Francesco Demuro oraz aktorka oraz znakomita wokalistka Anna Dereszowska i muzyk, a także showman Maciej Miecznikowski.

W znanym warszawskim klubie Dekada możesz również pożegnać stary rok i przywitać nowy, muzyka w tym klubie to uczta dla ucha i duszy, dlatego zakochani z pewnością będą się przy niej dobrze bawić. W sylwestrową noc pełną tanecznej energii o dobry nastrój gości zadba DJ McDa, więc bądźcie przygotowani na to, że dance floor Dekady będzie pełne największych hitów gwiazd POP.

W klubie PROGRESJA w czasie sylwestrowej nocy usłyszycie wielkie hity od Michaela Jacksona po rodzimy Kult, zostaniecie uraczeni największymi przebojami lat 80-tych, 90-tych. Dodatkową atrakcją jest niespodzianka dla gości - każdy będzie mógł wybrać utwór, który chciałby usłyszeć, a do tego będzie mógł go oficjalnie zadedykować swojej wybrance/swojemu wybrankowi serca.