bg
Jesteś tu: Sylwester    ›››    Romantyczny nocny Kraków

Romantyczny nocny Kraków

romantyczny nocny kraków

Jeśli chcesz wywrzeć na wybrance serca duże wrażenie, chcesz się oświadczyć lub myślisz poważnie o wspólnej przyszłości, koniecznie sprezentuj sobie i jej wizytę w Krakowie a podczas romantycznego spaceru nocnego po starym mieście w Krakowie spełnij swoje marzenia. Ten wieczór z pewnością będzie długo pamiętany, a atmosfera magicznego królewskiego miasta będzie Wam towarzyszyć przez cały czas. Dobitnie również podkreślisz to, że jesteś romantyczny, w oczach swojej ukochanej staniesz się kimś wyjątkowym.

Kraków nocą

krakow nocą

Kraków jest romantyczny o każdej porze roku, nawet zimą spacer po zaśnieżonym mieście ma w sobie dużo romantyzmu. Po romantycznym spacerze ulicami i uliczkami Krakowa warto zajrzeć do jednej z wielu kawiarni, czy restauracji, by przy kieliszku wina powoli chłonąć chwile warte zapamiętania.

Nocne życie Krakowa nie tylko iluminacje ciekawszych obiektów architektury, to również setki miejsc, w których można przysiąść dla chwili zadumy lub pobawić się w rytmach różnorodnej muzyki.
A gdy znowu przyjdzie ochota na spacer po nocnym Krakowie spójrzcie na czarujące kamieniczki na rynku, które nie tylko dodają miejskiego uroku ale i są niemymi świadkami wielkich historycznych wydarzeń. Krakowski rynek praktycznie wcale się nie zmienił i spacerując wokół kamieniczek możecie (z pewną dozą wyobraźni) zanurzyć się w historii tego miejsca. Interesująca dla zakochanych może być podróż konnym zaprzęgiem - tętent końskich kopyt, iluminacje Rynku Głównego i tłumy turystów spoglądające na jadących w bryczce - wszystko to ma tak wielki romantyczny wydźwięk, że męskiemu urokowi nie oprze się żadna kobieta.

Kraków nocą zmienia się nie do poznania - to jakby zupełnie inne miasto. Miejsca, które w ciągu dnia wydawały się bardzo spokojne zaczynają tętnić nocnym, inaczej zorganizowanym życiem. To znak, że zaczyna się nocne imprezowanie, które w krakowskich warunkach nierzadko trwa aż do świtu. Lecz nawet zakochani, którzy chcą spędzić romantyczny wieczór w Krakowie z dala od tłumów i hałasu znajdą dla siebie odpowiednie miejsce na miły wieczór przy spokojnej muzyce i świecach.

Wybierając miejsce noclegowe możecie również zamówić odpowiednią romantyczną oprawę waszego pobytu, na przykład romantyczną kolację w hotelowej restauracji lub butelkę wina do pokoju. Wiele zależy od inwencji twórczej zamawiającego, w Krakowie zaś wszystkie marzenia zakochanych się spełniają.