bg
Jesteś tu: Sylwester    ›››    Sylwestrowa impreza - prezent pod choinke

Prezent pod choinkę

prezent pod choinkę

Okres przedświąteczny to czas pogoni za prezentami dla bliskich i znajomych. Nie każdemu wiemy, co powinniśmy kupić, czasem decydujemy się na pójście po najmniejszej linii oporu i kupujemy w markecie gotowe zestawy kosmetyków, dzięki czemu przez następny rok obdarowany może zapomnieć o wizycie w sklepie drogeryjnym typu "Rossmann", gdyż jest w pełni zaopatrzony w środki higieny. Zdarza sie też, że kupujemy dziesięć par skarpetek (bo akurat były w promocji) , dzięki czemu nasz obdarowany może znowu powiedzieć, że przeczuwał jaki prezent zostanie dla niego przygotowany.

Zamiast się silić na zakup najprostszych zestawów kosmetycznych warto pomyśleć o czymś zupełnie innym, np. zaskoczyć współmałżonka podwójnym zaproszeniem na bal sylwestrowy lub wykupić sylwestrowy wyjazd w góry. Wbrew pozorom koszt podwójnego skierowania nie jest wysoki, a dzięki Internetowi można szybko znaleźć pożądaną ofertę wypoczynku sylwestrowego.

Voucher na imprezę sylwestrową

sylwestrowy voucher

Do napisania tego artykułu skłoniła mnie autentyczna historia z ubiegłego roku, gdy córka chciała zaskoczyć swoją mamę - kupując jej coś oryginalnego. Mama (Polka) na stałe mieszkająca w Londynie przyjechała do Polski w okresie przedświątecznym, a ponieważ jest singlem - nie miałaby z kim spędzać Sylwestra. Córka zaś - już dorosła młoda kobieta - zapewne miała zaproszenie na imprezę sylwestrową w swoim towarzystwie.

Nasz serwis już od kilku lat organizuje imprezy sylwestrowe dla singli i samotnych, dlatego córka zakupiła voucher na imprezę sylwestrową dla singli w Krakowie, była to oferta trzydniowa, a udział w niej wzięli single i samotni z całej Polski. Miałem okazję wspólnie jechać z tą Panią pociągiem do Krakowa i widziałem w jej oczach pewien niepokój - gdzież ona sama jedna jedzie z obcym sobie towarzystwem. Taki dylemat ma wiele singli jadących samodzielnie, jednak jako organizator imprez sylwestrowych staramy sie robić wszystko, aby każdy uczestnik był zadowolony.

W czasie imprezy sylwestrowej Pani bawiła się świetnie, znalazła spore grono osób, z którymi doskonale spędziła 3 dni w Krakowie, a na zakończenie imprezy (w Nowy Rok rano) podeszła do mnie i podziekowała za wspaniałą okazję do zabawy w inny sposób, niż przywykła. Namawiała mnie jednocześnie do przygotowania w następnym roku imprezy sylwestrowej dla singli w Londynie, gdzie podobno wielu Polaków mieszka samotnie.

W ten sposób podsunąć mogę czytelnikom inny pomysł na prezent pod choinkę - nietypowy i z pewnością nieoczekiwany voucher na Sylwestra.