imprezy folklorystyczne dla singli imprezy narciarskie dla singli Sylwester dla singli wycieczki dla singli zwiedzanie Europy dla singli

Sylwester dla singli - dlaczego świętujemy

Niezależnie od tego czy uczestnik dokonuje zgłoszenia uczestnictwa po raz pierwszy czy już z nami jeździła na imprezy - jest mile widziany w naszym towarzystwie. Pomagamy odkrywać najbardziej niesamowite europejskie miejsca, kultury i krajobrazy, chociaż i tak najważniejsi są ludzie - zarówno nasi uczestnicy jak i ci, do których jeździmy. Doświadczamy świata w sposób autentyczny i ekscytujący, łącząc odpowiednią dawkę zwiedzania z zabawą przy muzyce. Każda z naszych imprez jest przemyślana, dobrze przygotowana oraz ma atrakcyjną cenę, przy zachowaniu odpowiedniej jakości świadczeń.

Nasi uczestnicy pochodzą z całej Polski, a także dołączają osoby mieszkające poza granicami kraju jak i obcokrajowcy. Na naszych wyjazdach sylwestrowych spotkać możemy osoby w praktycznie każdym wieku, chociaż przeważają ludzie po 30-stce i 40-stce. Wszyscy jednak ze sobą się świetnie integrują, dobrze się bawią, razem zwiedzają ciekawe atrakcje turystyczne, siedzą przy jednym sylwestrowym stole i wspólnie tańczą. W tak ważnym czasie jak Sylwester nie ma czasu na smutki i nieśmiałość - każdy ma szansę na dobrą zabawę.

Można zapisać się pojedynczo (wielu naszych uczestników zgłasza się w ten sposób) lub można dołączyć do nas wraz z paczką znajomych. Bawimy się razem i naprawdę nie ma żadnego znaczenia, kto jest kim w życiu, ile osiągnął, albo jakie ma marzenia. Ważne jest to, by szampański nastrój nie opuszczał nas i by wspólnie wkroczyć w następujący rok.

Dla osób, które jeżdżą z nami stale mamy bonusy - każdorazowo jest to zniżka 50 PLN. Rekordziści byli z nami na 6 imprezach (pierwsze cztery edycje sylwestrowe, wyjazd do Pragi i na Ukrainę). Nie sytuujemy się jako wyjazdowy klub matrymonialny, chociaż kilka związków na wyjazdach się zawiązało. Mamy również potwierdzoną jedną parę, która wzięła ślub.