Wolne miejsca! Zapraszamy.

Sylwester w Wilnie + zwiedzanie Rygi

impreza dedykowana singlom


w celu uzyskania pełnej informacji o wyjeździe zachęcam do korzystania z poniższych zakładek,
w razie zapytań zapraszam do kontaktu: tel.+48 662 529 900, gg 7074703, skype: eskapady
odpowiedzi na często pojawiające się pytania: FAQ
Opis imprezy

Termin: 29.12.2012 - 01.01.2013
4 dni, 3 noclegi (bez nocnych przejazdów)
Cena: 650,00 PLN dopłata do pok. SGL - 200 PLN
cena dla uczestników poprzednich imprez sylwestrowych 550,00 PLN/os (obowiązuje do końca zapisów)


Serdecznie zapraszamy na imprezę sylwestrową do Wilna, stolicy Litwy, miasta z prześwietną historią, ciekawą architekturą przepełnioną duchem wolności i indywidualizmu, z chaotycznie rozplanowaną starówką idealnie nadającą się na świętowanie Sylwestra.

Sylwester w Wilnie to doskonała okazja na poznanie historii i zabytków stolicy Litwy. Przepiękny barok w dojrzałym wydaniu, strzelisty gotyk, legerndarne wzgórza otaczające centrum miasta, setki lat tolerancji oraz wiele śladów polskości - to wszystko zobaczą Państwo w Wilnie.

Wspólnie bawimy się w lokalu w centrum Wilna, niedrogie wejściówki płatne indywidualnie.
W drodze do Wilna odwiedzimy Rygę - stolicę Łotwy.

Świadczenia gwarantowane:

  • 1. transport dobrej klasy autokarem, transfery w Rydze i Wilnie (także w noc sylwestrową),
  • 2. zakwaterowanie + śniadania: 1 nocleg w hotelu 3 *** w Rydze, 2 noclegi w hotelu 2 ** w Wilnie, pokoje 2- i 3- osobowe, śniadania w formie bufetu, pokoje SGL na zapytanie,
    informacje o hotelach: Hotele Sylwester w Wilnie
  • 3. wspólne wyjście na imprezy przy muzyce na żywo w Rydze w dniu 29.12.2012 i w Wilnie w dniu 30.12.2012 (posiłki i napoje płatne indywidualnie - pieniądze będzie zbierać pilot),
  • 4. w noc sylwestrową wspólna zabawa w lokalu w centrum Wilna - muzyka na żywo (posiłki i napoje płatne indywidualnie), po zabawie gwarantujemy transport autobusem do hotelu,
  • 5. zwiedzanie Rygi, Wilna - przewodnik lokalny w cenie imprezy,
  • 6. opieka pilota znającego Litwę i Łotwę przez cały czas trwania imprezy,
  • 7. ubezpieczenie KL i NNW,

Dodatkowo płatne:

obiadokolacje w czasie trwania imprezy, wyżywienie i alkohole w noc sylwestrową - ok. 30-40 EUR/os, z czego 15 EUR będzie zbierane przez pilota na poczet imprezy (kolacja+muzyka) w Wilnie w dniu 30.12.2012, w Rydze bufet w centrum Lido - płatny indywidualnie.


Informacje o cenach na Litwie i Łotwie oraz sugerowana wielkość kieszonkowego znajdą się w Niezbędniku Podróżnika, który zostanie rozesłany wszystkim uczestnikom na ok. 12 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Informacja o transporcie

Autokar 49-miejscowy marki Volvo (lub Setra), maksymalnie 10 letni, wyposażony w klimatyzację, WC, DVD oraz mikrofon i barek.

Orientacyjny czas przejazdu z Warszawy do Rygi to 10 godzin, czas przejazdu z Warszawy do Wilna to 8-9 godzin, na granicy polsko-litewskiej oraz litewsko-łotewskiej kontrole paszportowe zdarzają się niezmiernie rzadko, niemniej jednak prosimy o zabranie paszportu lub dowodu osobistego.
Na polskim terminalu granicznym w Budzisku znajdują się kantory wymiany walut oraz bezpłatna toaleta.
W czasie podróży przez Polskę i Litwę będą organizowane przerwy.


Podstawienie autokaru: 29.12.2012, godz. 6:30, Warszawa, parking przy PKiN, obok kina Kinoteka, od strony Al. Jerozolimskich, 3 minuty pieszo z dworca Warszawa Centralna
wyjazd autokaru godzina 7:00, trasa: Warszawa - Wyszków - Ostrów Maz. - Łomża - Augustów - Budzisko - Ryga - Wilno - Ogrodniki - Warszawa (istnieje możliwość wsiadania po trasie autokaru).

Rozkład jazdy autokaru oraz skomunikowanie w Warszawie dla osób z innych regionów Polski: Autobus do Wilna

Dokumenty do pobrania

Oferta imprezy --> Sylwester w Wilnie

Zapisać się można poprzez ten formularz: Zapisuję sięNa stronie Sylwester 2012 dla singli publikujemy aktualne informacje dot. naszych wyjazdów sylwestrowych w 2012 roku. Zachęcamy do odwiedzin strony www.


Uczestnicy otrzymują ponadto Niezbędnik Podróżnika - wszelkie podstawowe informacje na temat cen na Litwie, informacji walutowych oraz naszych sugestii dot. kieszonkowego na wyjazd oraz dostęp do naszego mini forum, gdzie mogą wymienić się poglądami na temat imprezy,
Wilno - miasto baroku

to prześwietna, ciągle urzekająca starówka, otoczona siedmioma wzgórzami, miejsce krzyżowania się kultury łacińskiej i pierwiastków orientalnych, miasto tolerancji religijnej, wielka historyczna stolica a zarazem miasto pogranicza. Nowoczesne Wilno symbol europejskiej kultury (w 2009r. Wilno było europejską stolicą kultury), to młodzi i ambitni mieszkańcy, nowoczesne kluby, świetnie wypromowana narodowa kuchnia.
Noclegi - hotel 2 ** w centrum Wilna, około 1,2 km od starówki.


Szczegóły imprezy oraz zapisy

* impreza przygotowana na min. 40 osób
Termin Nazwa imprezy Cena imprezy Pobierz ofertę Zapisz się
29.12.2012 - 01.01.2013 Sylwester w Wilnie
impreza dla singli
650,00 PLN kliknij tu:

Aby ściągnąć ofertę w PDF (otwiera się w nowym oknie) proszę kliknąć tu: Sylwester w Wilnie
Aby zapisać się na imprezę proszę kliknąć tu: Zapisuję się
Pytania? Problemy? Przeczytaj nasze FAQ lub skontaktuj się: Kontakt