imprezy folklorystyczne dla singli imprezy narciarskie dla singli Sylwester dla singli wycieczki dla singli zwiedzanie Europy dla singli

Odpowiedzi na często zadawane pytania

Zapraszamy do lektury naszej bazy wiedzy, publikujemy tu wszystkie najważniejsze informacje związane z organizowanymi przez nas imprezami Sylwester dla singli. Aby przejrzeć informacje na interesujący temat, prosimy kliknąć w hasło.

 • Czy w imprezach uczestniczą wyłącznie single? W jakim wieku?

  Jesteśmy serwisem dla singli i samotnych, zatem tylko do nich kierujemy naszą ofertę. Oznacza to, że wśród naszych Uczestników znajdziecie innych singli. Specjalizujemy się w organizacji imprez dla osób w wieku powyżej 21 lat, chociaż jeżdżą z nami głównie ludzie po trzydziestce, czterdziestce i pięćdziesiątce. Nie targetujemy imprez ze względu na wiek Uczestników - single są najbardziej otwartą grupa turystyczną i świetnie się rozumieją w każdym wieku.
  Z perspektywy ostatnich 4 edycji imprez sylwestrowych możemy powiedzieć, że nasi Uczestnicy to wspaniali ludzie, szybko potrafiący się integrować oraz doskonale bawić. Jako organizator dbamy o komfort i Państwa dobre wspomnienia, daleko nam również do "imprez studenckich" - stawiamy na jakość proponowanych świadczeń.

 • Czy zapewniacie równą liczbę osób na imprezach sylwestrowych?

  Każdy z singli zadaje sobie pytanie - czy na imprezach dla singli będzie po 50 % pań i panów, czy będą same panie.
  Ciężko jest autorytatywnie odpowiedzieć na tak postawione pytanie, ale zdajemy sobie sprawę, że jest to kwestia ważna dla decydujących się na udział w imprezie dla singli. Zmierzamy do idealnej sytuacji (50% na 50%), jednakże zazwyczaj "stosunek sił" wynosi 60% pań do 40% panów. Z doświadczenia wiemy, że panowie zgłaszają się na imprezy w drugiej połowie grudnia (w tym okresie mamy od nich 80 % zgłoszeń).

 • Udział w imprezie i sposób płatności.

  Każdy singiel jest mile widziany. Jedynym warunkiem jest posiadanie poczucia humoru;) oraz wysłanie zgłoszenia na imprezę. W odpowiedzi na nie w ciągu 1-3 dni roboczych odsyłamy umowę-zgłoszenie wraz z warunkami uczestnictwa oraz z informacją o koncie do wpłat.

 • Czy mogę przyjść sam/sama?

  Około 60 % zapisujących się to osoby, które przyjdą same. Z myślą o wszystkich singlach tworzymy imprezy, na których jest wiele okazji do szybkiego wspólnego zapoznania się - są to wieczory taneczne poprzedzające noc sylwestrową, wspólne zwiedzanie, wodzirej/konferansjer.
  W sylwestrowy wieczór nie ma czasu na stres ani na bezpieczne stanie z boku, wszyscy Uczestnicy już się znają i wspólnie bawią się, kolekcjonując radosne wspomnienia.

 • Gdzie można przeczytać opinie z poprzednich imprez sylwestrowych?

  Wybrane opinie można przeczytać tu: opinie klientów.
  Z roku na rok powiększa się nasze grono stałych bywalców imprez sylwestrowych - z myślą o nich proponujemy system zniżkowy, można zaoszczędzić nawet 10% ceny imprezy.

 • Jak się dowiedzieć, kto już się zapisał na imprezę sylwestrową w 2013 roku?

  Powstanie specjalna strona internetowa dla naszych Uczestników, gdzie będzie możliwość dyskusji na tematy związane z przygotowaniami do imprez sylwestrowych. Liczymy, że nasi Uczestnicy będą aktywnie dzielić się swoimi przemyśleniami.
  Planujemy ponadto cykl spotkań przedwyjazdowych dla singli w okresie przed świętami Bożego Narodzenia (lista miast, w któych takie spotkania się odbędą powstanie w zależności od ilości zainteresowanych osób).