imprezy folklorystyczne dla singli imprezy narciarskie dla singli Sylwester dla singli wycieczki dla singli zwiedzanie Europy dla singli

Prawo własności

Wszelkie prawa do strony eskapady.com są zastrzeżone. Niniejszym zezwalamy na bezpłatne ściąganie ze strony eskapady.com plików PDF z ofertami imprez organizowanych przez eskapady.com lub oferowanych jako imprezy naszych partnertów.
Wpisy dokonywane w sekcji blog podlegają ochronie zgodnie z przepisami prawa autorskiego i są własnością twórcy strony oraz ich autorów. Nie zezwalamy na ich przedruk w całości, możliwe jest cytowanie tekstów z powołaniem się na źródło.

Publikacja treści

Zastrzegamy, że oferty imprez opublikowane na stronach niniejszego serwisu internetowego nie są wiążącą ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i mają charakter wyłącznie informacyjny. Zastrzegamy sobie swobodne prawo dokonywania w każdym czasie aktualizacji, modyfikacji, usuwania i dodawania informacji umieszczonych w witrynie internetowej, bez konieczności wcześniejszego powiadamiania o tym Użytkowników witryny. Zastrzegamy również możliwość zawieszenia na stałe lub czasowo prowadzenie portalu lub też ograniczyć dostępność pewnych jego opcji lub usług (bez powiadomienia Użytkowników witryny).