imprezy folklorystyczne dla singli imprezy narciarskie dla singli Sylwester dla singli wycieczki dla singli zwiedzanie Europy dla singli

Prawo własności

Wszelkie prawa do strony eskapady.com są zastrzeżone. Właścicielem domeny eskapady.com oraz wszystkich serwisów (zarówno w domenie głównej jak i na subdomenach) jest spółka prawa łotewskiego o nazwie EUROSTRADA. Niniejszym zezwalamy na bezpłatne ściąganie ze strony eskapady.com plików PDF z ofertami imprez organizowanych przez eskapady.com lub oferowanych jako imprezy naszych partnertów.
Wpisy dokonywane w sekcji blog podlegają ochronie zgodnie z przepisami prawa autorskiego obowiązującego w łotewskim prawodawstwie i są własnością twórcy strony oraz ich autorów. Nie zezwalamy na ich przedruk w całości, możliwe jest cytowanie tekstów z powołaniem się na źródło.

O Eurostrada

Spółka EUROSTRADA działa na unijnym rynku od marca 2012 roku. Koncentrujemy się na dostarczaniu usług informacyjnych polskim turystom, usług turystycznych polskim firmom oraz usług promocyjnych. Dane spółki, jej status, numer w rejestrze oraz podstawowe informacje o składanych rocznych raportach są całkowicie jawne i dostępne w 3 językach na stronie: http://www.firmas.lv/profile/eurostrada-sia/40103520902

Publikacja treści

Zastrzegamy, że oferty imprez opublikowane na stronach niniejszego serwisu internetowego nie są wiążącą ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego i mają charakter wyłącznie informacyjny. Zastrzegamy sobie swobodne prawo dokonywania w każdym czasie aktualizacji, modyfikacji, usuwania i dodawania informacji umieszczonych w witrynie internetowej, bez konieczności wcześniejszego powiadamiania o tym Użytkowników witryny. Zastrzegamy również możliwość zawieszenia na stałe lub czasowo prowadzenie portalu lub też ograniczyć dostępność pewnych jego opcji lub usług (bez powiadomienia Użytkowników witryny).