imprezy folklorystyczne dla singli imprezy narciarskie dla singli Sylwester dla singli wycieczki dla singli zwiedzanie Europy dla singli

Archiwalne imprezy sylwestrowe

Imprezy sylwestrowe dla singli i osób samotnych organizujemy od 2009 roku. Na początku zaczęliśmy skromnie - ponad 40 osób (pełny autokar) do Trok i Wilna. Przez ten okres sporo podróżowaliśmy, posiadamy grono stałych uczestników, zapewniamy dobre warunki noclegowe i wyżywieniowe za przystępną cenę. Chcemy dalej oferować wyjazdy sylwestrowe dla singli, w każdym roku w inne miejsce Polski czy Europy.

Zapraszamy do lektury krótkich relacji z naszych imprez w latach 2009 - 2012. Relacje zostały napisane w oparciu o własne spostrzeżenia autora oraz dzięki informacjom pozyskanym od pilotów poszczególnych grup.

  • 1. Sylwester 2009 - czytaj dalej: Sylwester 2009 w Wilnie
  • 1. Sylwester 2010 - czytaj dalej: Sylwester 2010 w Rydze i Wilnie
  • 1. Sylwester 2011 - czytaj dalej: Sylwester 2011 w Rydze i Krakowie
  • 1. Sylwester 2012 - czytaj dalej: Sylwester 2012 w Rydze, Krakowie i Sudetach
  • W 2013 roku przygotowaliśmy jedną dużą imprezę sylwestrową dla singli i osób samotnych. Zaplanowaliśmy wyjazd do Berlina, w czasie którego poza zwiedzaniem stolicy Niemiec będziemy mieli okazję bawić się na imprezie sylwestrowej w centrum miasta oraz odwiedzimy tropikalną wyspę, na której można skorzystać z kąpieli w tropikalnych warunkach, wejść do saun czy nocować w namiotach lub bungalowach.
    Więcej informacji na temat imprezy sylwestrowej, proponowane warianty uczestnictwa oraz ceny znajdują się na stronie: Sylwester 2013 dla singli