Sylwestrowy zawrót głowy

09 września 2013

Sylwester dla singli

Sylwester to, wbrew pozorom, bardzo popularny wśród singli dzień roku. Będąc jeszcze singlem, już od początku grudnia planowałem ten dzień, chcąc spędzić go w sposób niezapomniany. Część znanych mi osób nie będących w żadnym związku nie ma większych problemów z zaplanowaniem tego dnia, niektórzy jednak zostawiają planowanie na sam koniec.

Czytaj dalej

Singiel w serwisach randkowych

09 września 2013

randki dla dojrzalych

We współczesnym świecie spotkać się możemy z dużą ilością singli. Single stali się osobną grupą docelową dla marketingowców. Nie brakuje nam portali internetowych dla singli, oferujących możliwość randkowania, czy programów telewizyjnych opisujących życie współczesnego singla. Singiel stał się ważnym klientem, niezależnie od swojego wieku.

Czytaj dalej

Moda na bycie singlem

09 września 2013

moda na singla

Bycie singlem jest dzisiaj całkiem modne. Ten styl życia wybierany jest świadomie przez osoby, które nie chcą się wiązać, szukają możliwości własnego rozwoju, czy planują karierę zawodową. Jednakże w naszym (dość patrialchalnym jeszcze społeczeństwie) drzemie konieczność zbawiania singli od życia w pojedynkę, nawet wbrew ich woli.

Czytaj dalej