Święta Bożego Narodzenia dla singli i samotnych

22 - 26.12.2013

Boże Narodzenie dla singli i samotnych

Boże Narodzenie dla większości osób kojarzy się z wielkim rodzinnym wydarzeniem, zapachem grzybów, sianem pod stołem, pachnącą choinką z lasu i wielką masą prezentów leżących pod nią. Nie wszyscy jednak mają z kim świętować lub też chcą spędzić święta inaczej. Dla tych osób przygotowalismy imprezę świąteczną w polskich górach.

Sylwester 2013 w Berlinie

29.12.2013 - 01.01.2014

Sylwester dla singli w Berlinie

Sylwester w Berlinie dla singli i samotnych to nowa propozycja naszego serwisu. Inaczej niż w latach ubiegłych (gdy proponowaliśmy po 2 lub 3 imprezy), oferta sylwestrowa 2013/2014 obejmuje tylko wyjazd do Berlina - w kilku wariantach (w zależności od długości pobytu).

Wycieczki dla singli Skandynawia

wiosna 2014

Wycieczki dla singli Skandynawia

Szwecja dla singli - poznajcie z nami atrakcje Sztokholmu, zabytki Uppsali, norweskie fiordy oraz szaloną Kopenhagę. To wszystkoc zekać będzie na Was w czasie wycieczek po Skandynawii w 2014 roku - tylko małe grupy (do 8 osób).

Nasza oferta: wkrótce więcej szczegółów

Majówka 2014 dla singli Amsterdam

majówka 2014

Majówka dla singli w Amsterdamie

Majówka w Amsterdamie to okazja do zabawy w przestrzeni wielkiej metropolii, jaką jest stolica Holandii. To doskonała okazja do bliższego poznania zabytków Holandii oraz Brukseli.

Nasza oferta: wkrótce więcej szczegółów

Majówka 2014 dla singli Gruzja i Armenia

majówka 2014

Majówka dla singli w Gruzji

Majówka w Gruzji i Armenii to propozycja dla singli, którzy chcą zobaczyć wspaniałości architektury sakralnej Zakaukazia, z plecakiem przemierzyć górskie szlaki, poznać obyczaje Gruzinów i Ormian, posmakować dobrego wina.

Nasza oferta: wkrótce więcej szczegółów